WILL WOOD OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Aadress

A. H. Tammsaare tee 123-47 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 12917

Tegevusala

Ettevõtte tegevusaladeks on: mööblipaigaldus, eritellimusmööbli valmistamine, puit rajatised (terrassid, saunad jm puitviimistlused).

Tutvustus: Will Wood OÜ esindab puutöös rätsepa täpsust ja vastutustundlikku kvaliteeti. Iga uus töö on kui kirglik väljakutse, mida saadab läbimõeldud ja viimistletud lõpptulemus.

1. Mööblipaigaldus
Kui olete ostnud või tellinud mööbli kööki, elutuppa, kontorisse, siis meie aitame selle teil kokku komplekteerida, paigaldada seinale või kuhu iganes teil vaja on. Teenindame nii eraisikuid kui ka ettevõtteid.
2. Eritellimusmööbel
Teeme teie soovidest ja keskkonna tingimustele sobivad lahendused kappidele, garderoobidele jm, Materjali valik klendi soovil.
3. Puusepatööd
Puitsiseviimisltustööd: põrandaliistud, vana laudpõranda taastamine, uue ehitamine, sauna seinad, lava, uksed ja palju muud.
Valmistame kliendi soovile vastavalt täispuidust mööblit ja anname ka vanale uue elu. Vastavalt kliendi soovile valmivad terrassid.
Vajadusel anname nõu, kuidas valida materjale, kinnitusvahendeid jmt.


Mujal liigitamata mööbli tootmine

Eeskujulik ettevõte 2019 WillWood-logo_eeskujulik_ettevõte_sertifikaat

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ