TUDULE OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

51909098

Kodulehekülg

http://tudule.ee/

Aadress

Soku tee 34, Uuesalu küla Rae vald Harju maakond 75331

Tegevusala

Tudule on beebivoodeid valmistav pereettevõte, mis sündis soovist luua oma beebile midagi kvaliteetset, omanäolist ja ilusat. Midagi sellist, mida igast beebipoest ei leia ja millel oleks selgelt eristuv oma stiil. Sellest soovist valmisid voodid, mille välimusele annab omanäolise ilme turvalise pleksiklaasiga kaetud südame – või tähekujuga lõbus aknake. Lisaks on ühe mudeli puhul kasutatud voodi kaunistamiseks Swarovski kristalle. Voodeid saab kasutada alates lapse sünnist (kolm erinevat madratsi tasapinna kõrgust) kuni kolmeaastaseks saamiseni (võrepaneel on asendatav komplektis oleva piirdeservaga).
Kõiki tooteid on võimalik mugavalt tellida meie koduleheküljelt.

Eeskujulik ettevõte 2019 Tudule OÜ logo

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ