TAHMAMEES OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 55 99 58 64

(+372) 77 00 700

E-mail

info@tahmamees.ee

Kodulehekülg

www.tahmamees.ee

Aadress

Tartumaa, Tartu, Vaksali 17a, Tartu, 50410

Tegevusala

Tahmamees OÜ on printerite, toonerite, tintide ja muude kulutarvikute otsene Maaletooja. Meil on suurim valik printerite toonereid Baltikumis ning me alati pakume ainult läbiproovitud ja kvaliteetset toodangut.

Toonerite müük on tänapäeval keerulisem kui mõningad aastad tagasi . Turul on toimunud ja toimub palju muudatusi ning peab pingutama, et ajaga kaasas käia ning klientidele pakkuda just seda mida nad vajavad. Turul on toonerite müüjate seas hästi palju tekkinud väikeseid müüjaid kes impordivad Poolast ja muudest lähiriikidest kõige odavamat ning enamasti ebakvaliteetset toodangut ning seeläbi rikuvad nad analoog toonerite üldmainet.

Tahmamees OÜ aga müüb ainult kvaliteetseid analoog toonereid ja muid printerite kulutarvikuid, kuna klient kes saab kvaliteetseid tooteid on alati õnnelikum kui see klient kellel on igapäevaselt muresid, probleeme trükikvaliteedi ja printeri töökorraga. Uuri lisa ka meie 100% rahulolu garantii ja meie enda Premiumklassi toonerite kohta!

Meie ajalugu:

Tahmamees OÜ asutati 2012 aastal Tartus.
2014 aasta lõpus avati Tahmamees OÜ Tallinna kontor.
2015 aasta alguses tõi Tahmamees turule omanimelise Premiumklassi toonerite valiku, mille sarnast Eestis mujalt ei saa! Nimelt on kõik toonerid kaetud eluaegse garantiiga ning ka vastutusgarantiiga. Lähemalt saad Premiumklassi toonerite kohta lugeda siit.
2016 aastal laiendasime oma tegevust Soome turule.
2017 aastal laiendasime tootevalikut ja lanseerisime www.tahmamees.ee veebilehe teise versiooni.
Tulevik:

Lisandub veelgi tooteid : kontoritarbed jpm
Hulgimüügi keskkond äriklientidele
Premiumklassi toonerite edasiareng
Printerite renditeenus
Lubame, et liitudes meie kliendiks ootab teid ees helge tulevik koos parimate hindade ja kvaliteediga. Erineme oma konkurentidest pideva uuenemise ning kvaliteetse valiku osas. Samuti hoolitseme oma klientide eest – alati teeme kingitusi ning hoolitseme kliendi heaolu eest. Me oleme lihtsad ja professionaalsed inime

Eeskujulik_Ettevõte_Sertifikaat.ee_2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest.
Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus.
Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT