TAHMAMEES OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 55 99 58 64

Aadress

Tartumaa, Tartu, Vaksali 17a, Tartu, 50410

Tegevusala

Tahmamees OÜ on printerite, toonerite, tintide ja muude kulutarvikute otsene Maaletooja. Meil on suurim valik printerite toonereid Baltikumis ning me alati pakume ainult läbiproovitud ja kvaliteetset toodangut.

Toonerite müük on tänapäeval keerulisem kui mõningad aastad tagasi . Turul on toimunud ja toimub palju muudatusi ning peab pingutama, et ajaga kaasas käia ning klientidele pakkuda just seda mida nad vajavad. Turul on toonerite müüjate seas hästi palju tekkinud väikeseid müüjaid kes impordivad Poolast ja muudest lähiriikidest kõige odavamat ning enamasti ebakvaliteetset toodangut ning seeläbi rikuvad nad analoog toonerite üldmainet.

Tahmamees OÜ aga müüb ainult kvaliteetseid analoog toonereid ja muid printerite kulutarvikuid, kuna klient kes saab kvaliteetseid tooteid on alati õnnelikum kui see klient kellel on igapäevaselt muresid, probleeme trükikvaliteedi ja printeri töökorraga. Uuri lisa ka meie 100% rahulolu garantii ja meie enda Premiumklassi toonerite kohta!

Meie ajalugu:

Tahmamees OÜ asutati 2012 aastal Tartus.
2014 aasta lõpus avati Tahmamees OÜ Tallinna kontor.
2015 aasta alguses tõi Tahmamees turule omanimelise Premiumklassi toonerite valiku, mille sarnast Eestis mujalt ei saa! Nimelt on kõik toonerid kaetud eluaegse garantiiga ning ka vastutusgarantiiga. Lähemalt saad Premiumklassi toonerite kohta lugeda siit.
2016 aastal laiendasime oma tegevust Soome turule.
2017 aastal laiendasime tootevalikut ja lanseerisime www.tahmamees.ee veebilehe teise versiooni.
Tulevik:

Lisandub veelgi tooteid : kontoritarbed jpm
Hulgimüügi keskkond äriklientidele
Premiumklassi toonerite edasiareng
Printerite renditeenus
Lubame, et liitudes meie kliendiks ootab teid ees helge tulevik koos parimate hindade ja kvaliteediga. Erineme oma konkurentidest pideva uuenemise ning kvaliteetse valiku osas. Samuti hoolitseme oma klientide eest – alati teeme kingitusi ning hoolitseme kliendi heaolu eest.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ