SMARTREND OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

56359656

Aadress

Ööbiku tn 4 Rapla linn, Rapla vald Rapla maakond 79514

Tegevusala

TELLI MUGAVALT STIILSED ja KVALITEETSED HÄRRASMEHE ELUSTIILI TOOTED ÜHEST KOHAST.

Seni oleme meestele mõeldud aksessuaare pidanud arvukate naistekaupade seast tikutulega otsima. Nüüd on igal mehel võimalus leida endale meelepärased tooted segamatult ja efektiivselt ühest kohast.

Smartrendi e-poest leiad enamjaolt eesti disainerite valmistatud tooteid meestele, sh. triiksärgid, lipsud, kikilipsud, käekellad, mansetinööbid, sõrmused, kingad, peakatted, nahkkotid jm aksessuaarid. Suurepärane valik on sündinud just kvaliteeti ja disaintoodete erilisust silmas pidades.

Elu on liiga lühike, et kanda igavaid asju!

Loomulikult on meie e-poodi oodatud ka kõik naised, kes otsivad kiiret kingitust vennale, pojale, isale, vanaisale, sõbrale või kallimale. Selle õige leiad kindlasti meie poest.

Meeldivate kohtumisteni Smartrendi E-POES ja ära unusta lugeda meie põnevat BLOGI!

Eeskujulik ettevõte 2020

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ