REVAL ROOFS OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

58553753

Aadress

Liivalaia tn 33 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10118

Tegevusala

Reval Roofs katab tööstus-ja kaubanduspindu, ning eluruume Eurogum polüesterkangaga tugevdatud bituumen katusekattega. Lisaks teostame siseõuede ja parklate hüdroisolatsioonitöid. Meie teenuste valikus on tasuta katuse ülevaatus-analüüs, mille põhjal saame hinnata teie katuse hetkeolukorda ja vastavalt sellele saame soovitada vajalikke remonttöid. Meie teenused on „võtmed kätte" põhimõttel.

Reval Roofs on osa organisatsioonist, kes impordib bituumenkatteid Eestisse, ja omab seega otsekontakti tootjaga. Aktiivne tootearendus ja pidev range kvaliteedikontroll on keskseks osaks selles koostöös.

Hoolikas ja täpne töö on meie kaubamärk, ja põhjus, miks meie kliendid valivad meid ikka ja jälle uusi projekte teostama.

Lisaks teostame personalile regulaarseid treeningprogramme, mis hõlmavad selliseid asju, nagu üldised töömeetodid, individuaalne kavliteedikontroll ja tule ning töö turvalisust.

Eurogum materjalidega teostatud hüdroisolatsioonitöödele kehtib garantii 10 aastat.

Eeskujulik ettevõte 2020

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ