PÄHKLA TRANSPORT OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

53041751

Aadress

Harku tn 2-1 Nõmme linnaosa, Tallinn Harju maakond 11611

Tegevusala

Hakkasime ettevõttega tegutsema Augustis 2018. Algul oli meil perekaudu saadud üks kaubik millel oli külmik peal, sellega hakkasime turundama sotsiaalmeedias. Esimese poolaastaga saime kliente üpris palju siis oli vajadus soetada tavakaubik juurde mis esijalgu jäi reservi kui peaks esimesega midagi juhtuma. Tehes korraliku tööd edasi ja olles ustavad klientide suhtes saime juba esimese firma mille alla külmik tööle läks ja tänasepäevaga oleme suutnud juba mitmeid firmasid saada ja mõlemad masinad päevast-päeva tööle rakendatud.


Tegeleme Transport ja kolimisega valdavalt Tallinnas aga vajadusel sõidame sinna kuhu klient soovib.

Eeskujulik ettevõte 2019 Pähkla_Transport_Logo_Eeskujulik_Ettevõte_Sertifikaat

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ