LINTEXON OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

5073595

Aadress

Põllu tee 3 Väimela alevik, Võru vald Võru maakond 65566

Tegevusala

Lintexon OÜ on üks Eesti kõige tuntumaid roomikutootjaid. Ettevõte valmistab uusi metsatöömasinate roomikuid alates 2013. aastast ning väga suur rõhk on toodete heal tasemel ja pikal elueal. Tootmises on ainult parimatest metallidest toodang ja tänaseks on saavutanud Lintexon tooted maailmatasemel kõrge kvaliteedi. Roomikute insenerilahendused teostatakse Eestis, edendades seeläbi kodumaist tööstust. Tänaseks on Lintexonis lisaks roomikute valmistamisele alustatud ka uute libisemist takistavate kettide tootmist metsatöömasinatele. Ettevõtte peamisteks eesmärkideks on kõrgel tasemel toodangu valmistamine, innovaatilised ja praktilised tooted ning kiire teenindus.

Eeskujulik ettevõte 2018 Eeskujulik ettevõte 2019 Lintexon_logo_eeskujulik_ettevõte_sertifikaat

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ