LAHENDAARIUM OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 56 504 164

E-mail

info@lahendaarium.ee

Kodulehekülg

https://www.lahendaarium.ee

Aadress

Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Põllu tn 3, 80029

Tegevusala

Turundusnõustamine
Turundus on silmade särama panemise kunst. Anname väärt nõu ja viime plaanid ellu. Igal ettevõttel on oma lugu rääkida, meie aitame õigete inimesteni jõuda.

Tekstide kirjutamine
Sõnade ritta seadmine on kirg – asjalikud tekstid, sotsiaalmeedia tekstid, soliidsed e-kirjad, toodete tutvustused. Ei ole teemat, millest ei saaks kirjutada just teie klienti kõnetavas keeles.

Sotsiaalmeedia
Kõigil on Facebook ja paljudel Instagram. Kuidas erinevad kanalid ettevõtte kasuks tööle panna ja klientide tähelepanu võita? Meie teame!

Kampaaniad
Soovite oma toote või teenusega eriliselt tähelepanu tõmmata? Teha midagi teistmoodi? Olgu see teleklipp, sotsiaalmeedia kampaania, postrid, plakatid, postkaardid või täiesti pöörane idee, teeme ära!i Kampaania on justkui lõke, mis ootab süütamist. Meie aitame lõkked õigetes kohtades ja õigel ajal süüdata. Sinult on ainult tikud.

Kommunikatsioon
Pressisuhtlus ja pressiteated. Head uudised meeldivad kõigile. Kindlasti vajab innovaatiline toode või eriti vinge teenus laia kajastust, kirjutame pressiteate ja toimetame selle kiirelt pressile.

Disain
Graafiline disain, reklaammaterjalide kujundamine. Leiame sobivaima visuaalse keele, mis kõnetaks klienti ja paistaks kaugele.

Foto ja video
Head tootefotod tõstavad müüki ja vinge reklaamvideo toob juurde uusi kliente. Millised fotod teie klietidele meeldivad ja mida nad seal näevad? Aitame pildipanga kokku panemisel, videoklipi sisu loomisel ning kaasame vinged professionaalid. Ja imelised asjad saavad sündida.

Turundusjuhi teenus
Paljudes ettevõtetes ei ole igapäevaselt tööl turundusjuhti. Meie aitame teil olulisemad turundusküsimused üle vaadata ja need töös hoida igapäevaselt. Võib-olla on soov korraldada ainult üks kampaania kuus või oluliste sündmuste korral saata pressiteade ning hoida sotsiaalmeedia kanalid aktiivsed. Meiega on turundus kontrolli all ja teil üks mure vähem.

Projektijuhtimine
Väikesed ja suured sündmused, ürituste korraldamine, juhtimine, koordineerimine. Programmi koostamine, esinejatega läbirääkimised. Piire siin ei ole, mõtleme kaasa, lisame suure koguse ideid ja aitame ellu viia parima, milleks vaid soovi on.

Eeskujulik_Ettevõte_Sertifikaat.ee_2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest.
Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus.
Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT