LAHENDAARIUM OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 56 504 164

Aadress

Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Põllu tn 3, 80029

Tegevusala

Turundusnõustamine
Turundus on silmade särama panemise kunst. Anname väärt nõu ja viime plaanid ellu. Igal ettevõttel on oma lugu rääkida, meie aitame õigete inimesteni jõuda.

Tekstide kirjutamine
Sõnade ritta seadmine on kirg – asjalikud tekstid, sotsiaalmeedia tekstid, soliidsed e-kirjad, toodete tutvustused. Ei ole teemat, millest ei saaks kirjutada just teie klienti kõnetavas keeles.

Sotsiaalmeedia
Kõigil on Facebook ja paljudel Instagram. Kuidas erinevad kanalid ettevõtte kasuks tööle panna ja klientide tähelepanu võita? Meie teame!

Kampaaniad
Soovite oma toote või teenusega eriliselt tähelepanu tõmmata? Teha midagi teistmoodi? Olgu see teleklipp, sotsiaalmeedia kampaania, postrid, plakatid, postkaardid või täiesti pöörane idee, teeme ära!i Kampaania on justkui lõke, mis ootab süütamist. Meie aitame lõkked õigetes kohtades ja õigel ajal süüdata. Sinult on ainult tikud.

Kommunikatsioon
Pressisuhtlus ja pressiteated. Head uudised meeldivad kõigile. Kindlasti vajab innovaatiline toode või eriti vinge teenus laia kajastust, kirjutame pressiteate ja toimetame selle kiirelt pressile.

Disain
Graafiline disain, reklaammaterjalide kujundamine. Leiame sobivaima visuaalse keele, mis kõnetaks klienti ja paistaks kaugele.

Foto ja video
Head tootefotod tõstavad müüki ja vinge reklaamvideo toob juurde uusi kliente. Millised fotod teie klietidele meeldivad ja mida nad seal näevad? Aitame pildipanga kokku panemisel, videoklipi sisu loomisel ning kaasame vinged professionaalid. Ja imelised asjad saavad sündida.

Turundusjuhi teenus
Paljudes ettevõtetes ei ole igapäevaselt tööl turundusjuhti. Meie aitame teil olulisemad turundusküsimused üle vaadata ja need töös hoida igapäevaselt. Võib-olla on soov korraldada ainult üks kampaania kuus või oluliste sündmuste korral saata pressiteade ning hoida sotsiaalmeedia kanalid aktiivsed. Meiega on turundus kontrolli all ja teil üks mure vähem.

Projektijuhtimine
Väikesed ja suured sündmused, ürituste korraldamine, juhtimine, koordineerimine. Programmi koostamine, esinejatega läbirääkimised. Piire siin ei ole, mõtleme kaasa, lisame suure koguse ideid ja aitame ellu viia parima, milleks vaid soovi on.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ