KALLALILLED OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

+372 53072006

Aadress

Pikk 45-27, Tartu 50603

Tegevusala

KallaLilled lillepood on uus ja hubane lillepood Tartus Pikk 45, kus pakume „ lilleseadeid hällist hauani“.

Lillevalik on suur ja hinnad soodsad. Valikus lõikelilli, seadeid, lillekimpe, potililli, kinkekaarte ja heeliumiga täidetud õhupalle.

Kui elus tuleb ette, et ootamatult on kohe vaja minna matustele, siis selleks on kohapeal kiirelt saadaval leinakimbud nii eluslillest kui ka kunstlillest. Lühikese etteteatamisega teeme ka klassikalise matusepärja, lillepärja ja vajadusel ka kirstukaane kimbu.

KallaLilled pakub ka kullerteenust Tartus ja lähiümbruses. Kui pole endal aega või soovid lihtsalt üllatada oma lähedast kauni lillekimbuga, siis meie kuller toimetab rõõmsalt teie lillekimbu saajani. Samuti saab saata ka matusekimpu või matusepärga kulleriga valitud sihtkohta.

KallaLillede floristid valmistavad rõõmsalt teile ka personaalse lillekimbu või seade, võttes meiega ühendust kas meili teel: info@kallalilled.ee või helistades meile telef: 53072006 või tulla kohapeale Pikk 45, Tartu.

Meeldivat koostööd pakkudes.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ