KAEVUPUURIJA OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

+372 55 23 169

Aadress

Tammeoksa tn 25 Tartu, Tartu Tartumaa 50414

Tegevusala

OÜ Kaevupuurija on veemajandusega tegelev ettevõte. Oma tegevuses toetume heale ehitustavale ja pakume oma kogemustele tuginedes parimaid lahendusi. Arvestades tänapäeva kiiret elutempot, pakume kliendile mugavaid lahendusi, vormistades ehitusseadusega kooskõlas dokumentatsiooni projektist kuni kasutusloani.

MIKS KAEVUPUURIJA?
Puurkaev tuleb rajada, kui vett pole, salvkaev jääb tihti kuivaks või ei saa kasutada ühisveevärgiteenust. Tavalisest salvkaevust pea kaks korda sügavam puurkaev tagab ühtlasema ja kvaliteetsema vee ning puurkaevu saab rajada nii paksudesse pinnakatte setetesse kui ka aluspõhja lubja- või liivakivisse.

VAJALIKUD TOIMINGUD
Saata maaomaniku kirjalik volitus Kaevupuurija OÜ -le puuraugu rajamisega kaasneva dokumentatsiooni kooskõlastamiseks.

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ