EVITEL OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

+372 53 754 881

Aadress

Ringtee 10, Tartu 51013 , Eesti

Tegevusala

Meie Teenused
Rahulolevad kliendid on meie maine ja turunduse aluseks. Usume, et läbi kvaliteetse teenuse pakkumise jõuavad meieni nii uued kui ka vanad kliendid. Teame, et sarnaselt meile hindavad ka meie kliendid detaile, täpsust ja kvaliteeti.

Vajaduste väljaselgitamine
Esimeste sammudena tuleme vaatame teie eluruumide võimalused üle ning teeme kindlaks teie ootused ning vajadused. Meie kogemus ütleb ,et kui olete võimelised soovitud lahenduse välja mõtlema, siis meie oleme võimelised selle teostama.

Projekteerimine
Elektritööde teostamisel tuleb lähtuda seadusandlusest ja valdkondlikest standarditest. Sellest tulenevalt on vajalik koostada projekt mille käigus selgub ka tööde teostamiseks kuluv aeg ning tellitud lahenduse hind. Kui oleme need kooskõlastanud, saame tööga pihta hakata.

Teostus
Kvaliteetse ja töökindla tulemuse saavutamiseks on tähtis panna rõhku kasutatavatele materjalidele ning tehnoloogiate kvaliteedile. Meie meeskond on kvalifitseeritud ning omavad elektritööde teostamisel pikaajalist kogemust. Anname tehtud töödele 2 aastase garantii.

Rakendamine
Anname nii seadmetele kui tehtud elektritöödele kaheaastase garantii. Hindame oma kliente ning austame nende arvamust. Ettevõttele on väga oluline, et kliendid jääksid tehtud tööga rahule ning pöörduksid tulevikus taas just meie poole. EVITEL hoiab end uute tehnoloogiate ning standarditega järjepidevalt kursis.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ