EVITEL OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

+372 53 754 881
+372 58162898

E-mail

info@evitel.ee

Kodulehekülg

www.evitel.ee

Aadress

Ringtee 10, Tartu 51013 , Eesti

Tegevusala

Meie Teenused
Rahulolevad kliendid on meie maine ja turunduse aluseks. Usume, et läbi kvaliteetse teenuse pakkumise jõuavad meieni nii uued kui ka vanad kliendid. Teame, et sarnaselt meile hindavad ka meie kliendid detaile, täpsust ja kvaliteeti.

Vajaduste väljaselgitamine
Esimeste sammudena tuleme vaatame teie eluruumide võimalused üle ning teeme kindlaks teie ootused ning vajadused. Meie kogemus ütleb ,et kui olete võimelised soovitud lahenduse välja mõtlema, siis meie oleme võimelised selle teostama.

Projekteerimine
Elektritööde teostamisel tuleb lähtuda seadusandlusest ja valdkondlikest standarditest. Sellest tulenevalt on vajalik koostada projekt mille käigus selgub ka tööde teostamiseks kuluv aeg ning tellitud lahenduse hind. Kui oleme need kooskõlastanud, saame tööga pihta hakata.

Teostus
Kvaliteetse ja töökindla tulemuse saavutamiseks on tähtis panna rõhku kasutatavatele materjalidele ning tehnoloogiate kvaliteedile. Meie meeskond on kvalifitseeritud ning omavad elektritööde teostamisel pikaajalist kogemust. Anname tehtud töödele 2 aastase garantii.

Rakendamine
Anname nii seadmetele kui tehtud elektritöödele kaheaastase garantii. Hindame oma kliente ning austame nende arvamust. Ettevõttele on väga oluline, et kliendid jääksid tehtud tööga rahule ning pöörduksid tulevikus taas just meie poole. EVITEL hoiab end uute tehnoloogiate ning standarditega järjepidevalt kursis.

Eeskujulik_Ettevõte_Sertifikaat.ee_2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest.
Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus.
Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT