ESTONIAN WINDOW OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 5556 0092

Kodulehekülg

http://www.eww.ee

Aadress

Tartu linn, Tähe tn 114, 51013, Tartu linn, Tartu maakond, Eesti Vabariik

Tegevusala

Estonian Window OÜ on 100% Eesti erakapitalil toimiv firma, mis asutati aastal 2008. Tegevust alustati MDF aknalaudade, sissepoole avanevate (nn saksa-tüüpi) akende ja väljapoole avanevate (nn taani-tüüpi) akende tootmisega. Kogu tegevusaja jooksul investeeritakse igal aastal tootmisesse, et tõsta toodete kvaliteeti ja suurendada tootmismahtu. Kindlasti on firma arengule kasuks tulnud stabiilne ja heade kogemustega põhikaader ning tahe tooteid paremaks muuta.

Miks eelistada Estonian Window tooteid?

Võrreldes konkurentidega võib pidada meie eeliseks eelkõige paindlikkust, mis võimaldab pakkuda head hinda ja lühikesi tarneaegu. Kõik valmistatavad aknad on liimpuidust ning üheraamilised. Aknad on vastupidavad, ökoloogilised, suurepärase välimusega, heli- ja soojapidavad. Aknad valmistatakse kuivast kolmelamellilisest männi oksavabast liimpuidust. See tagab puidu vastupidavuse, mõõtmete täpsuse ja deformeerumiskindluse. Kõikide toodete pikaealisuse tagamiseks toimub 3-etapiline töötlus: Remmersi või Tempesti vesiimmutusega, immutuskrundiga ja seejärel kaks kihti kliendi poolt valitud keskkonnasäästlikku vesialuselist pinnalasuuri, värvi või lakki. Parem heli- ja soojapidavus saavutatakse õige klaaspaketi valikuga – standardina on kasutusel 2-kihiline selektiivklaasiga klaaspakett: 2K4+4Sel-16 argoon (4 mm kirgas klaas, 4 mm selektiivklaas ja 16 mm argoontäitega vaheliist, soojajuhitavus: U=1,1 ja heliisolatsiooniindeks on Rw=31dB). Aknaid saab klaasida erinevate klaasitüüpidega kahekordsete ja kolmekordsete klaaspakettidega, mille paksus on 24 mm- 36 mm. Klaaspaketid tihendame silikooniga, klaasimine toimub seestpoolt puidust liistudega. Anname oma toodetele 2-aastase üldgarantii.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ