DUMONT OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 510 9170

Kodulehekülg

http://dumont.ee/

Aadress

Harjumaa, Keila, Vasara tn 11-11, 76606

Tegevusala

Teeme koostööd nii äri- kui eraklientidega
Dumont Elekter nime all tegutseme aastast 2012, kuid elekritöödega omame kogemust juba üle kümne aasta. Teeme koostööd nii äri- kui eraklientidega ning töö mahust lähtuvalt leiame lahendused nii väiksematele kui suurematele projektidele. Meie peamine tegevusvaldkond on elektritööd: elektri-, side-ja automaatikasüsteemide paigaldamine ning projekteerimine.

Meie teenuste nimekirja kuuluvad tugevvoolutööd, nõrkvoolu-ja automaatikatööd, siseelektritööd, samuti elektripaigaldiste hooldus, dokumentatsioon, mõõdistamised ning oma ala spetsialisti konsultatsioon.

Kliendi rahulolu ja tagasiside on meile väga tähtis- sellepärast on Dumont Elekter põhiväärtusteks kohusetundlikkus, vastutus ning pidev nõudlikkus oma teenuste parendamisel. Anname kõigile oma tehtud projektidele kaheaastase garantii alates tööde üleandmise hetkest.

Pikaajaline koostöö saab alati alguse usaldusest ja kvaliteetsest teenusest, mille taset püüame hoida stabiilselt kõrgel. Töötame iga päev selle nimel, et projektid nii uute kui ka vanade koostööpartneritega saaksid jätkuda sama edukalt ka tulevikus.

Meie missioon on ehitada ohutuid ja kvaliteetseid elektrisüsteeme eramutele, korteritele, suvilatele, tehastele ja äripindadele. Kliendi vajadusest lähtuvalt leiame igale projektile optimaalseima lahenduse ning usume, et ka kõige keerulisemad ülesanded on professionaali käe all teostatavad.

Eeskujulik ettevõte 2019 Eeskujulik ettevõte 2020

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ