DOORPRO OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 5682 2632

Kodulehekülg

https://doorpro.ee/

Aadress

Vana-Villa, 69717, Unametsa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond, Eesti Vabariik, 69717

Tegevusala

MÜÜK
Pakume nii garaažiuksi, tööstusuksi, kiirrulluksi, tuletõkkeuksi kui ka metalluksi. Kõik meie tooted valmistatakse vastavalt kliendi soovidele.

Lisaks kuulub juurde standardlahendustel erinevaid turvaseadmed (ntks trossipurunemiskaitse, vedru purunemisvastane seade, ukse allakukkumise vastased seadmed).

Garaažiustele pakume kvaliteetseid mootoreid nagu FAAC ja LIFTMASTER ning tööstusustele kvaliteetseid saksa MFZ Ovitor ja GFA mootoreid.

Valikus on ka laialdane paneelide valik.

PAIGALDUS
Paigaldusel arvestame kliendi soove ning pakume erinevaid tõsteviise vastavalt vabale silluseruumile. Kõigile ustele saadame ka vastavad ehitusjoonised kuidas peab ukse raam välja nägema antud uksetüübi puhul.

HOOLDUS
Hoolduse alla kuuluvad trossi pingutused, õlitamised, vedrude pingete kontroll ja vajadusel elementide välja vahetus nagu näiteks paneelid või midagi muud. Soovitatavalt esimen hooldus teostatakse üldjuhul kolme kuupärast ja edasi vähemalt korra aastas, et Teie uks säilitaks sujuva töötamise.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ