CUBED ACTIVITY OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

53467302

Kodulehekülg

https://mumammu.eu/

Aadress

Rahvakooli tee 10a-1 Pirita linnaosa, Tallinn Harju maakond 12015

Tegevusala

Oleme pereettevõte, kes toodab kuivatatud tooteid marjadest, puu-, juur-, ja köögiviljadest oma maitsemeele järgi, mida me soovime kõigiga jagada. Mu Mammu kaubamärgi all alustasime tootmist 2017 aasta kevadel. Mu Mammu on registreeritud kaubamärk.
Tooted tunneb ära maitses suure põhitooraine sisalduse järgi, see tähendab, et me ei kasuta abipüreesid – näiteks õunast, banaanist. See tagab kvaliteetse ja eheda toote maitse.

EESTIS KASVATATUD TOORAINE

Alates 2018 aastast oleme Eesti Aiandusliidu liige ja oma pakenditel kasutame ametlikku “Eestis Kasvatatud” logo, mis tõendab, et põhitooraine on

Mu Mammu kuivatatud näksides on kasutatud Eestis kasvatatud põhitoorainet.
Ei sisalda kunstlikke värv-, maitse- ega säilitusaineid.

Eeskujulik ettevõte 2020

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ