BOSTON PROJECT OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

+372 5248614

Aadress

Peetri, Küti tee 37/3-7, Harjumaa, 75312

Tegevusala

Tänavakividest teede ja parklate ehitus
Boston Project OÜ tegevusalaks on tänavakividest teede ja parklate ehitus. Oleme teedeehituse ja tänavakivide paigaldamisega tegelenud juba pea viisteist aastat ja meie meeskond koosneb väga kogenud töölistest ja oma ala spetsialistidest. Meie põhilisteks klientideks on ehitusfirmad, teedeehitusettevõtted, korteriühistud, omavalitsused ja eraisikud. Suuremateks koostööpartneriteks peame Talot As, Rae Kivitehas Oü, Viamer Grupp Oü, Yit Infra Eesti As, Nordecon Oü Oma tugevateks külgedeks peame tänavakivide paigaldamise alal proffesionaalsust, paindlikust ning hea hinna ja kvaliteedi suhet. Väga tähtsaks peame klientidega koostööd ning püüame alati mõista kliendi soove ja vajadusi, et välja pakkuda parim lahendus!

Ettevõtte kiire areng näitab, et oleme leidnud õige tee klientide usaldamise saavutamisel.

Küsimuste või ettepanekute tekkimisel olete alati oodatud ühendust võtma!

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ