BONGO OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

53 44 1111

Kodulehekülg

http://bongo.ee/

Aadress

Madara tn 33/2 Kristiine linnaosa, Tallinn Harju maakond 10613

Tegevusala

Bongo Takso pakub teile väga mugavat teenust — takso ettetellimine! Takso ettetellimise eelis on mitmeid kordi end õigustanud, sest kui teile on kallis teie aeg ja planeerite oma sõite ette, siis palju mugavam on tellida takso konkreetseks kellaajaks.

Meie ettevõte pakub Teile kvaliteetset, mugavat ja turvalist transfeerteenust Teie poolt valitud sihtpunkti Teile sobiva sõidukiga. Oleme Teie jaoks alati paindlikud ja valmis arvestama Teie vajaduste ja soovidega. Teenust osutavad usaldusväärsed autojuhid hea valikuga erineva varustusastmega sõidukitega.

Meil on rõõm teavitada Teid soodustussüsteemi sisseviimisest meie püsiklientidele! Takso tellimisel dispetšeri kaudu numbril +372 66 15157 või +372 15157, iga Teie 7-s sõit omab soodustust sõidualustustasu puudumise näol – 1.97€. Sõidu lõppsummast lahutatakse 1.97€ ja Te tasute ainult läbitud kilomeetrite tasu, tariifi alusel 0.47€ kilomeetri eest. Selleks, et saada meie püsikliendiks peate saatma oma andmed e-postile info@bongo.ee.

Eeskujulik ettevõte 2020 Eeskujulik ettevõte 2022

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ