BGM EHITUS OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 5669 4428

Aadress

Lõuna tn 13-9, 46202, Väike-Maarja alevik, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond, Eesti Vabariik, 46202

Tegevusala

Eesti kapitalil põhinev OÜ BGM EHITUS asutati 2014. aastal pikka aega ehitusturul tegutsenud isikute poolt. Ettevõtte põhitegevusalaks on üldehitus-, betooni- ja montaaži tööd. Betoonitööde toestamisel suudame täita tellija ja arhitekti nõudmised AA-klassi tolerantsiga.

BGM Ehitus OÜ missiooniks on pakkuda klientide ootustele ja vajadustele vastavaid kvaliteetseid ehitusteenuseid. Omame selleks rohkem kui 10 aastast kogumust ja oskusteavet nii keerukate insenertehniliste rajatiste kui ka lihtsamate betoonkonstruktsioonide ehitamisel.

Meie ettevõtte peamine investeering on meie töölised ja nende poolsete oskusete parim kasutus kombinatsioonis tipptasemel seadmete ja vahenditega. Kvaliteedireeglite järgimine meie meeskonna poolt tagab ehitiste õigeaegse valmimise nii suvistes kui ka talvistes tingimustes.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ