AVOVIL OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 504 7999

Aadress

Viljandi mnt 22, 48103, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond, Eesti Vabariik

Tegevusala

Avovil OÜ alustas tegevust aprill 1996a.

Meie põhitegevusaladeks on aia- ja metsatehnika, autotarvikute ja varuosade, tööriistade, õlide ja määrdeainete müük, autoremont ja hüdrovoolikute valmistamine. Lisaks seadmete müügile teostame hooldust ja remonti.

Nõustame alati klienti seadme ostul ja teeme esmase kontrollkäivituse. Kaupluses kehtib FIXUS-e kliendikaart.

Esindame selliseid kaubamärke nagu: STIHL, ECHO, Cub Cadet, MTD, AMBROGIO, WORX, Wolf Garten, METABO, KÄRCHER ja Briggs&Stratton.

Kuulume müügikettidesse FIXUS, Aiatehnikaeksperdid, Metabo, Stihl ja Viking. Meie firma teeb koostööd kauaaegsete autovaruosade, aia- ja metsatehnika, käsitööriistade ja hüdraulika komponentide tarnijatega, omades nendega häid partnerlussuhteid (Balti Autoosade AS, Stokker AS, Farron OÜ, Hydoscand AS). Tänu sellele võivad meie kliendid arvestada alati meie poolt osutatavate teenuste kvaliteedi ja heade konkureerivate hindadega. Ettevõtte pakub tööd üheteistkümnele töötajale.

Eeskujulik ettevõte 2018 Eeskujulik ettevõte 2019 Eeskujulik ettevõte 2020

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ