AUSAD AHJUD OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 56 687 266

Aadress

Järveveere, 62303, Aruaia küla, Kastre vald, Tartu maakond

Tegevusala

Pottsepapisiku sain aastal 1986. Olin siis 18 aastane, kui meil, kodus ehitati uut pottidest pliiti­soemüüri. Asi pakkus mulle suurt huvi ja seepärast sai siis ka pidevalt pliidi­soemüüri ehituse juures oldud ning uuritud meistri , Arnold Korbergi, käest igasugu teemat puudutavat. Esimest korda sain ise „ käe saviseks „ 1990­ndal aastal kui oli tarvis taas kodus paar plekkahju ehitada. Siis olin juba pottsepa abiline. Nii see huvi­hobi kasvas . Lisaks uurisin kaasaegset selleteemalist kirjandust. Tegime meistriga tollal klientidele koos mõne töö. Tasapisi alustasingi põhitöö kõrvalt ka pottsepa ametiga, millest areneski välja tõsine soov ja arusaam tehagi vaid seda tööd.

Alates 2006. aastast olengi selle alaga leiba teeninud. Olnud nii ettevõtja FIE­na kui ka palgatöötaja pottsepa firmas. Nüüdseks hetkeks on oma kätega tehtuid küttekoldeid kindlasti kokku juba 100 erineva ringis. 2011 a. lõpus täiendasin end pottseppade koolitusel. 2012. a veebruaris sooritasin kutseeksami, saades kvalifikatsiooniks „pottsepp 3 „ ,mis oli sellel momendil kõrgeim eelviimane aste.

2014 a. lõpus tekkis soov luua oma ettevõte „Ausad Ahjud OÜ“, mille ka nüüd käesoleva aasta veebruaris täide viisin. Ettevõtte eesmärk on ehitada usaldusväärselt kvaliteetsed hästitöötavad küttekolded ja saavutada erinevate klientide rahulolu paljudeks aastateks. Suhtlen eesti, vene ja inglise keeles.

Eeskujulik ettevõte 2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest. Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus. Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.
Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.
Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tuleb appi Sertifikaat.ee – Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Freshmark OÜ uurib ettevõte tausta. Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides. Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused. Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust Teie ettevõtte suhtes.

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat -Eeskujulik Ettevõte.

Sellest võidab ettevõte koheselt ja perspektiivis läbi lisanduvate partnerite ja klientide veelgi!
Kasulik ettevõtele ! Kasulik kliendile või partnerile !

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Arvame ja usume, et ettevõte olles ise eeskujulik on ta eeskujuks ka teistele.

KÕIGIL ETTEVÕTETEL ON VÕIMALUS TAOTLEDA SERTIFIKAATI
Loomulikult peab ettevõte vastama tingimustele. Hoiame üheskoos Eesti ettevõtluse läbipaistva ja korralikuna. Meie makstud maksud mõjutavad terve Eesti elukeskkonda.

Tegemist on 100% Eesti inimeste ja Eesti ettevõtega.
Kasutades ja tarbides Eesti tooteid ning teenuseid lood lisandväärtust siin samas kodumaal, Eestis. Olles ise eeskujulik oled oma ettevõttega eeskujuks ka teistele.

Eeskujulik Ettevõte – Freshmark OÜ