ALFAKODU OÜ

Ettevõttele on väljastatud Eeskujulik Ettevõte sertifikaat.

Telefon

(+372) 55 596 598

E-mail

info@alfakodu.ee

Kodulehekülg

www.alfakodu.ee

Aadress

Metsa tn 16-47, Pärnu 80024

Tegevusala

MAJA EHITUS
Kas oled mõtisklemas oma isikliku kodu rajamisest või selle soetamisest?  Omame juba suurel hulgal eramu valmislahenduste osas kogemusi ning just tänu sellele julgeme meie ettevõtet sulle parimaks koostööpartneriks soovitada.

EHITUS JA VIIMISTLUS
Omame kogemusi erinevate ehitustööde osas ning soovime pakkuda teile kvaliteetset ehitustööd, alustades renoveerimis- ja viimistlustöödest kuni valmis eramuteni välja. Teeme koostööd nii eraisikutega, ettevõtetega kui ka ühistutega. Meie kogenud meistrid hoolivad oma klientidest ja töö tulemustest ning hoolitseme selle eest, et tulemused oleksid kõigile meeldivad ja kestaksid kaua.

TORUTÖÖD
Meie ettevõte on asutatud aastal 2017, kuid meie meeskonda kuuluvad töömehed on tänaseks omaala spetsialistid, kellel on kordades pikem erialane töö kogemus. Aitame teil lahendada kõik levinumad santehnilised probleemid, alustades lihtsamast sanitaartehnika paigaldusest, lõpetades keerukamate põrandakütte süsteemide väljaehitamiseni välja. Omame kogemusi kõikides torutöödes, mis puudutavad nii väiksemaid kortereid, eramuid, kui ka suuremaid.

Eeskujulik_Ettevõte_Sertifikaat.ee_2019

Kontrolli teostas Freshmark OÜ erinevatest avalikest andmebaasidest.
Sertifikaadi väljastamise hetkel maksevõlgnevus ja maksehäire puudus.
Aruanded olid esitatud õigeaegselt.

Soovid kontrollida kas sinu ettevõte on sobilik? Võta meiega ühendust SIIT